Poleasingowe Audi Q5 w atrakcyjnej racie

Posiadanie nowego auta stało się w dzisiejszych czasach rzeczą dość powszechną, ze względu na korzystne formy finansowania oferowane przez producentów samochodów. Nie każdy jednak może sobie pozwolić na nowy samochód, nawet korzystając z form finansowania takich jak kredyt samochodowy lub leasing. Dla takich osób istnieją jednak rozwiązania w postaci używanych samochodów poleasingowych z finansowaniem. Takie samochody oferuje m.in. Store VW FS. Volkswagen Financial Services to spółka Volkswagena, która świadczy usługi finansowania dla swoich klientów. Posiada ona również specjalny dział z samochodami używanymi. Warto odwiedzić sklep VW FS, jeśli zastanawiamy się nad zakupem używanego samochodu w korzystnej racie. Dział Volkswagena, który zajmuje się sprzedażą oraz finansowaniem używanych aut posiada w swojej ofercie takie samochody jak np. Porsche Panamera lub używane Audi Q5. W tym artykule dowiesz się jakie istnieją formy finansowania samochodów używanych oraz dlaczego warto skorzystać z takiego rozwiązania.

Sposoby finansowania samochodów używanych

 

Jednym ze sposobów finansowania używanego samochodu jest leasing, który w ostatnich latach cieszy się bardzo dużą popularnością, szczególnie wśród właścicieli firm. Leasing stanowi bowiem element optymalizacji podatkowej, ponieważ auto zakupione w ten sposób można wliczyć do kosztów prowadzenia działalności gospodarczej oraz odliczyć VAT zapłacony przy zakupie samochodu. Na wysokość raty leasingu wpływa kilka czynników, takich jak: wkład własny, kwota wykupu oraz przede wszystkim długość okresu finansowania. Oznacza to, że leasing jest bardzo elastyczną formą finansowania i wysokość raty można bez trudu dostosować do własnych potrzeb. Im więcej zdecydujemy się zapłacić za auto na samym początku, tym niższy będzie koszt leasingu. Podobnie sytuacja wygląda, jeśli zdecydujemy się na długi okres finansowania lub wysoką kwotę wykupu.

Dlaczego warto sięgnąć po używane samochody z finansowaniem?

Poleasingowe auta z finansowaniem to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie dysponują zbyt dużym kapitałem, jednak zależy im na zmianie samochodu. VF FS oferuje swoim klientom używane auta, które są sprawdzane przez dział techniczny Volkswagena. Klienci mogą zatem mieć pewność, że używane wcześniej auta będą w dobrym stanie technicznym. Store VW FS oferuje m.in. używane Audi Q5 (sprawdź na https://store.vwfs.pl/oferty/audi/q5 ) lub nieco tańsze auta takie jak Skoda Fabia. Warto odwiedzić stronę Volkswagen Financial Services, aby poznać ofertę aut używanych i dowiedzieć się więcej na temat finansowania aut.

Redakcja nantech.pl