Triumph Speed Triple to znakomita propozycja dla tych kierowców, którzy na drodze lubią mocniejsze wrażenia i stosunkowo wysokie osiągi, a przy okazji wysoce sobie cenią piękny wygląd oraz interesujące rozwiązania konstrukcyjne. Triumph Speed Triple to ma…

Więcej

Im starszy, tym bardziej awaryjny

Tak to już jest z tymi naszymi samochodami, ze im starszy, tym częściej się psuje. Chciałoby się mieć auto, którym bez żadnych problemów można by jeździć całymi latami, ale niestety póki co ikt takiego pojazdu jeszcze nie stworzył. Tak więc warto znać jakiś dobry auto warsztat i dobrego mechanika. Bo nigdy nie wiadomo, kiedy będziemy potrzebowali pomocy. A znajomego naprawia się zdecydowanie lepiej, takiemu można bowiem zaufać bez większych obaw, że zostaniemy oszukani na wymianie części.

Im starszy, tym bardziej awaryjny. Ale jeśli mamy dobrego mechanika, to nawet stare auta mogą być całkiem sprawne i jeżdżenie nimi może być prawdziwą przyjemnością. Ale tak jak już wcześniej wspominaliśmy – żeby nasze auto pracowało jak przysłowiowa pszczółka, to musimy mieć znajomego mechanika, który do prac nad naszym autem będzie się bardziej przykładał, niźli to jest w standardzie. Auto warsztat najdziemy niemal na każdym rogu, tylko że nie wszystkie są warte polecenia.

Tagi: pomoc,naprawa,awaria | Lista plików strony

Powered by nantech.pl, © 2021.