Idealną ozdobą każdego koła są kołpaki, które chronią stalową felgę przed korozją i wspaniale dekorują każde koło. Wykonane są one z plastyku i drutu, aby idealnie dopasowały się do felgi i nie mały możliwości wysunąć się. Często kołpaki są już tak wyrobi…

Więcej

Sprawdź, zanim wyjedziesz

Kupowane samochodów w komisach to spore ryzyko. O tym się nie mówi zbyt wiele, ale trzeba nam wiedzieć, ze właściciele komisów mają już na swoim koncie już nie jeden przekręt. Przejechać licznik to kwestia kilku minut. Nie mniej w nowych samochodach można przebieg sprawdzić. Wystarczy takim samochodem pojechać do stacji diagnostycznej albo na zaufany auto warsztat i podpiąć komputer pod skrzynię biegów. Tutaj już jest dużo trudniej o jakiś chachmęt i łatwo dowiedzieć się, ile tak naprawdę dany pojazd już przejechał.

Ale przekręcanie liczników nie jest jedyną nieprawidłowością w działaniu komisów samochodowych. Usterki są robione na zasadzie „oby było”. A tak być nie może, dlatego też warto mieć zaprzyjaźniony auto warsztat i zanim podpiszemy umowę kupna sprzedaży, to lepiej jest auto obejrzeć. Kiedy zrobią to fachowcy, to będziemy wiedzieli, ile dany pojazd jest tak naprawdę warty. Bo przepłacać nie ma co – rynek samochodowy jest tak bogaty, że na pewno coś wartościowego każdy z nas ma szanse sobie znaleźć.

Tagi: mechanik,przebieg,stan | Lista plików strony

Powered by nantech.pl, © 2018.