Lamborghini GTZ jest samochodem, który nigdy nie trafił do masowej sprzedaży. Swoją premierę auto to miało dokładnie w tysiąc dziewięćset sześćdziesiątym piątym roku w Londynie. Jego produkcja rozpoczęła się rok później, czyli w tysiąc dziewięćset sześćdz…

Więcej

Audi RS2

Audi RS2 już od około trzynastu lat nie jest produkowane. Nie było to jakoś szczególnie udane auto, ponieważ jego produkcja trwała zaledwie dwa lata. Nie można o nim zatem powiedzieć, że było to auto udane. Jednak trzeba przyznać, że nie należało ono również do najgorszych. A powiedziałbym nawet, że wręcz przeciwnie. Było to auto całkiem dobre. Szczególnie dobrze sprawdzało się ono w przypadku rodzin, które często lubią ze sobą jeździć. Jest to bowiem samochód typowo rodzinny. Audi RS2 miało swoją premierę dokładnie w tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątym czwartym roku. Produkowano go dokładnie do roku tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątego szóstego. Nie jest to absolutnie samochód, który byłby w stanie powalić nas na kolana swoim wyglądem. Z całą pewnością tak nie jest. Pod tym względem Audi RS2 na pewno nie może nas zaskoczyć i zachwycić. Nie będzie co prawda wstydu, jeżeli pokażemy się w Audi RS2 na ulicy, ale z całą pewnością samochód ten nie będzie olśniewał swoją ogólną stylistyką. Ma on nieco ponad cztery i pół metra długości. Audi jest to marka niemieckich samochodów, należąca do koncernu Volkswagen i historia jej marki sięga 1899 roku. Wtedy to August Horch założył firmę Horch produkującą auta na wysokim poziomie wykonania.Były bardzo niezawodne. Z powodu różnych problemów finansowych odszedł z zarządui postanowił założyc inna firmę. Niestety nie mógł już nazwac jej swoim nazwiskiem. Nazwał nową firmę Audi, co jest tłumaczeniem jego nazwiska na łacinę. W 1932 Audi weszło do spółki z trzema innymi koncernami, między innymi dawnym Horchem. Od ilości członków spółki powstało logo, cztery przeplatujące się pierścienie. Samochody marki Audi odznaczają się wysokim szczeblem wykonania i niezawodności.

Cadillac Brougham swoim wyglądem przypomina samochody Cadillaca z lat siedemdziesiątych. A był on przecież produkowany na przełomie lat osiemdziesiątym i dziewięćdziesiątych. Mogło by się zatem wydawać, że samochód ten cofnął się w rozwoju. Jednak ja osobiście samochody w ten sposób wyglądające bardzo lubię. Dla mnie więc jest to po prostu przepiękny samochód. Przerwano jego produkcję dopiero około siedemnastu lat temu. Jednak nie był on również jakoś szczególnie długo produkowany, bo zaledwie przez pięć lat. Swoją premierę Cadillac Brougham miał dokładnie w tysiąc dziewięćset osiemdziesiątym siódmym roku. Zdjęto go natomiast z taśm produkcyjnych dokładnie w tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątym drugim roku. Trzeba zatem otwarcie przyznać, że było to już dość dawno temu. Jest to absolutnie fenomenalny samochód. Wygląd ma wręcz niezwykle klasyczny. Jest to całkowicie inny samochód niż inne z tego samego okresu. Jednak nie okazał się on jakimś szczególnie udanym modelem. Ludzie woleli kupować już znacznie nowocześniej wyglądające auta.

Tagi: firma,pewność,premiera | Lista plików strony

Powered by nantech.pl, © 2021.