Również bardzo ciekawe auto. Samochód Aston Martin Vantage również jest bardzo ciekawym samochodem marki Aston Martin. Jest to również jeden z najbardziej rozpoznawalnych samochodów całej marki Aston Martin. Co prawda nie aż tak bardzo jak chociażby na pr…

Więcej

Dodge Polara

Dodge Polara pochodzi z segmentu F, czyli z segmentu najbardziej luksusowych samochodów osobowych. I nie ma się czemu dziwić. Wystarczy spojrzeć na owy samochód, aby się od razu w nim zakochać. Bez wątpienia jest to jeden z najlepszych, jeśli nie w ogóle najlepszy samochód segmentu F w całej swojej historii. Nie ma co do tego chyba kompletnie żadnych wątpliwości. Swoją premierę Dodge Polara miał dokładnie w tysiąc dziewięćset sześćdziesiątym roku. Był produkowany przez trzynaście lat, czyli do roku tysiąc dziewięćset siedemdziesiątego trzeciego. W moim odczuciu jest to samochód, który nawet dziś mógłby spokojnie jeździć po ulicach. Jest on bowiem tak piękny, że nie byłoby kompletnie żadnego wstydu, gdybyśmy poruszali się tak starym samochodem po ulicy. Ma on niewyobrażalnie wręcz piękną stylistykę. Z resztą ma równie dobre osiągi. A o jego jakości wykonania w ogóle nie będę wspominał. W każdym razie samochód Dodge Polara jest godny naszej uwagi. Jednak dziś znajduje się on tylko w rękach prywatnych kolekcjonerów.

Nie ma już kompletnie żadnych wątpliwości co do tego, iż samochód Dutton B Plus jest naprawdę dość interesujący. Może i nie jest to taki znowu idealny samochód, jednak śmiało można było nim bez kompletnie żadnego wstydu jeździć. Samochód ten absolutnie jest wart naszej uwagi. Pod względem stylistycznym w dzisiejszych czasach raczej zdecydowanie nikogo on już nie powali na kolana, jednak w czasach gdy był produkowany na pewno mógł robić naprawdę dość duże wrażenie. Jeśli chodzi o osiągi samochodu Dutton B Plus to jest tutaj już naprawdę zdecydowanie lepiej. Nie można absolutnie pod tym względem narzekać. Premiera samochodu Dutton B Plus odbyła się dokładnie w roku tysiąc dziewięćset siedemdziesiątym czwartym, czyli trzydzieści pięć lat temu. Jednak jego produkcja na skalę masową została zatrzymana dokładnie po trzech latach, czyli w roku tysiąc dziewięćset siedemdziesiątym siódmym. Było to dokładnie trzydzieści dwa lata temu. W każdym razie nie ma wątpliwości co do tego, że jest on godny uwagi w przypadku kolekcjonerów.

Od roku 2007 obowiązują przepisy, że kierowca ciężarówki nie może pracować dłużej niż 56 godzin tygodniowo. Z góry wydłużone zostały wymagania, co do przerw, które musza robić kierowcy ciężarówek. Godziny pracy kierowców muszą być przestrzegane przede wszystkim, dlatego, żeby nie dopuścić do przemęczenia kierowców. W czasie 4-5 godzinnej jazdy kierowca musi robić 45 minut przerwy, z czego jedna przerwa nie może być krótsza niż 30 minut. Kierowca musi mieć odpoczynek nocny nie krótszy niż 11 godzin. Godziny pracy muszą być przestrzegane, aby zachować bezpieczeństwo na drodze i aby nie dopuścić do przemęczenia kierowców. Godziny pracy rejestrują tachografy, które każdy kierowca musi mieć zamontowane w ciężarówce. Jest to bardzo ważne, aby kierowcy byli wypoczęci, gdyż przez to będzie mniej wypadków na drodze z udziałem ciężarówek, gdyż mniejsze samochody w styczności z ogromnymi ciężarówkami nie mają żadnych szans. Wyszkolenie i wypoczęcie kierowców to najważniejsze zadania do przestrzegania.

Tagi: uwagi,praca,dodge | Lista plików strony

Powered by nantech.pl, © 2021.