Z producentami samochodów jest prawie jak z klubami piłki nożnej, zbierają swoich fanów i dostarczają im różnego rodzaju gadżetów motoryzacyjnych z logo swojej firmy, aby mogli czuć się związani ze swoim ulubionym samochodem. Niektóre marki samochodów pro…

Więcej

Naprawiać, czy wymienić

Samochody sprawiają nam wiele rozmaitych problemów. Niektórzy z nas coraz częściej zastanawiają się, czy warto je jeszcze naprawiać i czy nie jest lepiej zainwestować w nowy, objęty gwarancją pojazd? Jak wiadomo, nawet i nowe samochody niekiedy się psuja, ale to zdecydowanie rzadziej spotykany proceder niźli w przypadku samochodów powyżej dziesiątego roku „życia”.Auta kupowane w salonach są śliczne, ładne kształty, bogate wyposażenie, ale... czegoś tutaj brakuje. Stare samochody mają bowiem duszę.

Auro warsztat to miejsce jak każde inne, działa podobnie, jak i szpital – reanimuje to, co zaczyna nam szwankować. Kochamy stare samochody, ale niestety nie wszystkie da się naprawiać w nieskończoność. W tym wypadku wiele zależy od tego, czemu owy samochód ma służyć. Czterdziestoletnie autka są piękne, ale mało praktyczne w miejskim ruchu. Za to jako kolekcjonerzy nie mamy wątpliwości, pieścimy je i naprawiamy by wciąż żyły. Ich nie nowymi nie da zastąpić.

Tagi: bogate,kształty,śliczne | Lista plików strony

Powered by nantech.pl, © 2021.