Jak w legalny sposób unikać fotoradarów.Podstawowa odpowiedź na to pytanie jest oczywiście bardzo prosta. Wystarczy ze będziesz jechał samochodem z prędkością przepisową i na pewno żaden radar nie zrobi ci zdjęcia. Rzeczywistość jest jednak nieco inna i t…

Więcej

Honda Inspire

Honda Insight II jest jednym z najnowszych dzieci koncernu Honda. Nie ma do tego kompletnie żadnych wątpliwości. Jest to samochód po prostu piękny. Można się w nim zakochać już tylko i wyłącznie patrząc na niego. Jestem o tym w stu procentach przekonany. Według mnie Honda Insight II jest jednym z najbardziej godnych uwagi samochodów Hondy w ostatnich latach. Miała ona swoją premierę w roku dwa tysiące ósmym na pokazie motoryzacyjnym w Paryżu. Jest oczywiście produkowany aż do dnia dzisiejszego i nic póki co nie wskazuje na to, aby samochód ten miał zjechać z taśmy produkcyjnej. W moim odczuciu jest to bardzo dobry samochód. Zachwyca nas nie tylko pod względem swojej nienagannej wręcz stylistyki, ale również osiągów. Osiągi samochodu Honda Insight II są bowiem po prostu znakomite. Nie ma co do tego kompletnie żadnych wątpliwości. Co więcej, jego jakość wykonania również jest godna podziwu. Honda Insight II jest produkowana w japońskiej miejscowości Suzuka. Pochodzi on z segmentu C. Samochód godny naszej uwagi. Honda po wojnie stopniowo rozszerzała swą działalność produkcyjną. Rynek zbytu z czasem przestał ograniczać się do samego kraju kwitnącej wiśni i wkrótce Honda zaczęła wysyłać swoje produktu do Tajwanu a potem także to Stanów Zjednoczonych. Włochy, Wielka Brytania i Francja to pierwsze europejskie kraje, do których trafiły samochody i motocykle Hondy. Honda zaczęła się dynamicznie rozwijać, wzrastała sprzedaż pojazdów, na które popyt zwiększał się z każdym miesiącem działalności firmy. Honda zaczęła stawać się marką znaną i popularną w wielu zakątkach świata. Wyrabiała sobie przy tym opinie producenta solidnych samochodów.

Nie ma kompletnie żadnych wątpliwości co do tego, że Jaguar Mark VII jest bardzo rzadkim samochodem. W końcu produkowano go zaledwie przez dwa lata. Samochód ten nie okazał się hitem motoryzacyjnym w ówczesnych czasach. Myślę, iż ustępował on nieco swojemu poprzednikowi. Jeśli chodzi o jego wygląd, to z całą pewnością nie może on nas zachwycić. Niemalże identycznie to samo bowiem widzieliśmy w samochodzie Jaguar Mark VII. Zatem to była z całą pewnością jedna z przyczyn jego nie powodzenia. Swoją premierę Jaguar Mark VII miał dokładnie w tysiąc dziewięćset pięćdziesiątym szóstym roku. Był on produkowany przez dwa lata, czyli dokładnie do roku tysiąc dziewięćset pięćdziesiątego ósmego. Udało się w tym czasie wyprodukować zaledwie sześć tysięcy dwieście dwadzieścia siedem sztuk tego auta. To zdecydowanie za mało. Z tego też powodu w dzisiejszych czasach auto to jest dość dużym unikatem. Bardzo ciężko jest je znaleźć. Oczywiście można szukać wśród kolekcjonerów, jednak jego cena będzie naprawdę bardzo wysoka.

Tagi: pewność,uwagi,auto | Lista plików strony

Powered by nantech.pl, © 2021.