Auto jest jednym z najbardziej genialnych wynalazków człowieka. Dzięki niemu bowiem możemy szybko i bezproblemowo podróżować za relatywnie niską cenę. Samochody w dzisiejszych czasach są niesamowicie zróżnicowane. Poczynając od zwykłych samochodów osobowy…

Więcej

GMC C

GMC C jest samochodem typu pickup, czyli samochodem pół ciężarowym. Właściwie to można powiedzieć, iż jest to jeden ze zdecydowanie najlepszych samochodów tego właśnie typu w całej historii marki GMC. Jestem o tym niemalże w stu procentach przekonany. Według mnie samochód ten powinien się znaleźć w garażu dosłownie każdego kolekcjonera. Jest to bowiem jednak już dość stary model. Pod względem stylistycznym samochód GMC C z całą pewnością nie wali na kolana, ale również nie odpycha. Ma on raczej bardzo typowy wygląd jak na swoje lata produkcji. Pod względem osiągów samochód GMC C jest naprawdę wręcz wyśmienity, jednak w tego typu wozach jest to przecież jak najbardziej rzecz oczywista. Premiera samochodu GMC C odbyła się dokładnie w tysiąc dziewięćset sześćdziesiątym roku, czyli czterdzieści dziewięć lat temu. Jego produkcja masowa została zatrzymana dokładnie po dwudziestu ośmiu latach, czyli w roku tysiąc dziewięćset osiemdziesiątym ósmym. Jak więc świetnie widać, wóz ten nie jest produkowany już dokładnie od dwudziestu jeden lat. Jednak mimo wszystko można go śmiało polecać kolekcjonerom starych samochodów.

GMC Savana jest do dziś produkowanym samochodem. Jest to niewątpliwie bardzo interesujący samochód. Nie ma co do tego kompletnie żadnych większych wątpliwości. I do tego, jest to interesujący samochód pod dosłownie każdym względem. Absolutną oczywistością jest to, iż warto się tym pojazdem poruszać po ulicach. Jest to samochód typu van. Jego stylistyka oczywiście nie wali jakoś szczególnie na kolana, chociaż wiadomą rzeczą jest to, iż jest ona na bardzo przyzwoitym poziomie. Premiera samochodu GMC Savana odbyła się dokładnie trzynaście lat temu, czyli w roku tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątym szóstym. Jest ona produkowana stale aż do dnia dzisiejszego, czyli od trzynastu lat. Pojazd ten jest absolutnie bardzo godny polecenia. Jego osiągi również są bardzo dobre. Jednak w tego typu samochodach jest to raczej zdecydowanie punkt obowiązkowy. Dobry samochód typu van musi mieć po prostu dobre osiągi. I GMC Savana właśnie takowe dobre osiągi ma. Jest on z całą pewnością godnym polecenia pojazdem. Każdy nim może jeździć.

Bardzo rzadki model marki Holden. Samochód osobowy Holden EK również jest jednak bardzo rzadkim samochodem marki Holden. Śmiało można tak naprawdę powiedzieć, iż jest to zdecydowanie jeden z najrzadszych samochodów w całej historii marki Holden, a może i nawet w historii całej motoryzacji. Był on bowiem produkowany naprawdę na bardzo małą skalę. Mogłoby się zatem nasunąć, iż Holden EK jest zdecydowanie dość słabym samochodem. Jednak tak naprawdę nie ma absolutnie nic bardziej mylnego. Samochód Holden EK jest bowiem naprawdę bardzo interesującym samochodem i co do tego akurat nie ma kompletnie i absolutnie żadnych większych wątpliwości. Jego ma dość dobre osiągi. Pod tym względem nie da się mu kompletnie nic zarzucić. Jego stylistyka również jest na bardzo przyzwoitym poziomie. Samochód Holden EK miał swoją premierę dokładnie czterdzieści osiem lat temu, czyli w tysiąc dziewięćset sześćdziesiątym pierwszym roku. I do tego wszystkiego jeszcze dokładnie w tym samym roku samochód Holden EK został wycofany z masowej produkcji.

Tagi: historia,premiera,osiągi | Lista plików strony

Powered by nantech.pl, © 2021.