Zdecydowanie lepiej wygląda.Nie ma kompletnie żadnych wątpliwości co do tego, że Lancia Eurovan II, w porównaniu ze swoim poprzednikiem, czyli z Lancią Eurovan I wygląda naprawdę zdecydowanie lepiej. Nie ma chyba co do tego kompletnie żadnych wątpliwości.…

Więcej

Dacia Duster

Dacia Duster jest chyba najnowszym dzieckiem marki Dacia. Nie jest to samochód, który wszedł do masowej produkcji. Przynajmniej na razie. Być może w przyszłym roku w końcu wejdzie on do owej masowej produkcji, jednak jeszcze póki co nie ma go tam. W moim odczuciu samochód Dacia Duster zrobi niesamowitą wręcz furorę na rynku motoryzacyjnym. Auto to miało już swoją premierę. Odbyła się ona na pokazie motoryzacyjnym w Genewie w dwa tysiące dziewiątym roku. Widać po zdjęciach, ze samochód ten prezentuje się wręcz wyśmienicie. Jest to samochód z nadwoziem typu SUV. Jest on więc przeznaczony do jazdy terenowej. Jednak prawda jest taka, że samochód Dacia Duster wygląda tak pięknie, że aż szkoda zabierać go na jakieś terenowe jazdy. Jego osiągi są naprawdę wręcz pierwszorzędne. Nie ma co do tego kompletnie żadnej wątpliwości. Niejeden samochód chciałby mieć właśnie takie osiągi jak Dacia Duster. Jest to chyba póki co najbardziej udany samochód w całej historii marki Dacia. Na pewno warto nim jeździć. Skąd się wzięła nazwa marki? Każdy się zastanawia.Dacia, która powstała w Rumunii na początku nazywała sie Uzina de Autoturisme Pitesti.Nazwa Dacia pochodzi od rzymskiej prowincji Dacja, która leży na obecnych terenach Rumunii. Od początku istnienia i produkcji marka ta jest ściśle związana z Renault. Renault pozwala wykorzystywac technologię swojego koncernu. Dacia produkuje auta na licencji Renault. W roku 1999 Renault stało się większościowym udziałowcem. Renault zaraz po przejęciu marki Daci zainwestował prawie 500 mln euro modernizacje rumuńskich fabryk.Od 2004 roku produkowany się zupełnie nowy model marki Dacja- Dacia Logan. Plusami samochodu są niska cena i niezłe wyposażenie.

Daewoo Kalos jest niewątpliwie bardzo interesującym samochodem. Co więcej, jest on przez cały czas produkowany na skalę masową. Co prawda oczywistą rzeczą jest to, iż prędzej czy później będzie on musiał odejść na emeryturę, jednak póki co jeszcze kompletnie nic się na to nie zanosi. Jeszcze przez jakiś czas będzie on stale produkowany. Pod względem stylistycznym samochód Daewoo Kalos jest w sumie dość interesującym samochodem. Może nie powala on na kolana, ale z całą pewnością jest dość elegancko wykonany i z całą pewnością jest on wart naszej uwagi. Samochód Daewoo Kalos miał swoją premierę dokładnie w roku dwa tysiące drugim, czyli siedem lat temu. Jak już powiedziałem wcześniej, jest on produkowany aż do dnia dzisiejszego, czyli dokładnie od siedmiu lat. Nie ma kompletnie żadnych wątpliwości co do tego, że samochód Daewoo Kalos jest wart naszej uwagi. Osiągi ma on bowiem naprawdę bardzo dobre. Nie da się mu kompletnie nic pod tym właśnie względem zarzucić. Warto się nim pokazywać ulicy. Jestem o tym przekonany.

Jedną z możliwości, jaką stawiają przed nami ciężarówki są naczepy, Które nakładane są, choć w części na ciągnik siodłowy. Naczepy są różnych wielkości i mogą przewozić różne ładunki. Są one bardziej bezpieczne niż przyczepy, gdyż przymocowane są do ciągnika niemal całym swoim ciężarem. Naczepy są częścią ciężarówek i bez nich nie moglibyśmy przewozić ładunku. W zależności od wielkości naczepy możemy załadować odpowiednią ilość towaru do przewożenia. Nie może jednak dojść do przeładowania naczep, gdyż wtedy mogą stwarzać one zagrożenie nie tylko dla kierowcy, ale również dla całego ruchu kołowego. Naczepy mogą być plandekowe i skrzyniowe. Nie posiadają one własnego napędu tylko są doczepione do ciągników siodłowych. Są one ciągnięte przez ciągnik siodłowy, dlatego przeładowanie naczepy może spowodować przewrócenie się całego składu. Każda naczepa ma ograniczona pojemność przede wszystkim ze względu na ciężar, jaki mogą unieść osie. W przypadku przeładowania może dojąć do pęknięcia osi.

Tagi: osiągi,wielkość,naczepa | Lista plików strony

Powered by nantech.pl, © 2021.