Początek o firmie Lancia.Każdy się chyba ze mną zgodzi co do tego, że Lancia to naprawdę bardzo, bardzo dobry producent samochodów osobowych. Myślę, iż nie ma co do tego kompletnie żadnych większych wątpliwości. Jest to rzecz jak najbardziej oczywista. My…

Więcej

Chevrolet Citation

Chevrolet Citation również nie jest już produkowany. Jest to dość stary samochód. Nie ma co do tego chyba kompletnie żadnych wątpliwości. Właściwie rzecz biorąc, to wystarczy tylko i wyłącznie spojrzeć na jego zdjęcie, aby się o tym znakomicie przekonać. Chevrolet Citation miał swoją premierę dokładnie w roku tysiąc dziewięćset osiemdziesiątym. Jednak wycofano go już pięć lat później, czyli w roku tysiąc dziewięćset osiemdziesiątego piątego. Nie ma więc wątpliwości co do tego, że Chevrolet Citation jest w pewnym sensie dość dużą rzadkością. Przez pięć lat bowiem nie da się wyprodukować takiej ilości egzemplarzy, aby można było myśleć o tym, aby ten model był lepiej dostępny. Raczej nie ma większej szansy na to, że Chevrolet Citation będzie widoczny gdzieś na ulicach. Już się go raczej zdecydowanie nie widuje na ulicach. Jest on tylko i wyłącznie w rękach prywatnych kolekcjonerów. Chociaż faktem jest, że oni również jakoś szczególnie nie biją się o ten samochód. Chevrolet Citation ma całkiem niezłe osiągi oraz jakość wykonania. Tylko wygląd nie jest ładny. Historia marki Marka Chevrolet powstała w roku 1911 w Detroit. Założył ją szwajcarski znany kierwoca wyścigowy Louis Chevrolet i Gastona Chevroleta obecnie na dzień dzisiejszy jest to Amerykańska marka.Przez pierwszych parę lat działania firmy nie odnosiła sukcesów. W roku 1917 została podkupiona przez koncern General Motors. Przez wiele lat działania marka Chevrolet wypuściła wiele dobry i ciekawych z punktu widzenia technicznego samochodów. Ale to w roku 1953 powstał przełomowy samochód który ukazał światu co to jest marka Chevrolet. Bardzo charakterystyczny profil samochodu zapadł nam do dzisiaj w pamięc. Od 2004 roku General Motors zaczyna sprzedawac niektóre samochody Deawoo pod marką Chevrolet w niektórych państwach europy. Robi to z powodu braku praw do marki w tych krajach.

Chyba każdy się ze mną zgodzi co do tego, ze Citroen CX ma dość nietypowy wygląd. Nie da się powiedzieć jednoznacznie, czy on odpycha, czy może raczej zachęca do kupna. W każdym razie niezaprzeczalnym faktem jest to, że Citroen CX jest dość nietypowym samochodem. W czasach, w których wchodził on na rynek owa stylistyka zapewniała mu dość dużą przewagę nad rywalami. Był to bowiem naprawdę bardzo ładny samochód. Swoją premierę miał on dokładnie w tysiąc dziewięćset siedemdziesiątym piątym roku. Ostatni Citroen CX zjechał natomiast z taśmy produkcyjnej dokładnie w tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątym pierwszym roku, czyli szesnaście lat później. Nie ma wątpliwości co do tego, że jest to naprawdę bardzo ładny samochód. Absolutnie nie będzie wstydu, jeśli pokażemy się w tym samochodzie na ulicy. Jest to bowiem absolutnie i bez wątpienia bardzo dobry samochód. Jego osiągi również są wręcz wyśmienite. Co więcej, jakość wykonania (z resztą jak w każdym samochodzie Citroena) jest wyśmienita. Dlaczego więc by go nie kupić. Samochód Citroën Berlingo z całą pewnością zadowoli dosłownie każdego, kto potrzebuje samochodu dostawczego. Bo to właśnie przede wszystkim do tego służy nam samochód Citroën Berlingo. W Polsce pojazd Citroën Berlingo jest z całą pewnością dość popularny. Swoją premierę Citroën Berlingo miał dokładnie w tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątym szóstym roku, czyli już trzynaście lat temu. Co jest bardzo ciekawe, Citroën Berlingo jest produkowany aż do dnia dzisiejszego. A to z kolei świadczy o tym, iż Citroën Berlingo jest naprawdę bardzo udanym samochodem. Jest to rzecz niemalże oczywista. Warto nim jeździć.

Tagi: samochód,wygląd,wątpliwości | Lista plików strony

Powered by nantech.pl, © 2021.