Z powyższych artykułów chyba już znakomicie widać, że Kia Motors jest naprawdę bardzo dobrym producentem samochodów osobowych. Nie ma co do tego kompletnie żadnych wątpliwości. Co prawda mogli by się spisać lepiej, jednak prawdą jest, że mogło być z nimi …

Więcej

Chevrolet Chevette

Trzeba przyznać, że Chevrolet Chevette ma już dość mocno przestarzały wygląd. Faktem jest, że od dłuższego czasu nie jest on już produkowany, jednak nawet w czasach, w których produkowany również nie było się tutaj absolutnie czym chwalić. Swoją premierę Chevrolet Chevette miał dokładnie w tysiąc dziewięćset siedemdziesiątym szóstym roku. Natomiast wycofano go z taśmy produkcyjnych dokładnie jedenaście lat później, czyli w tysiąc dziewięćset osiemdziesiątym siódmym roku. W dzisiejszych czasach już się praktycznie rzecz biorąc nie da spotkać tego samochodu. Oczywiście mówię tutaj o ulicach. Chociaż przy odrobinie szczęścia jeszcze da się go spotkać. Są one przede wszystkim w rękach prywatnych kolekcjonerów. Chevrolet Chevette jest dość przyzwoitym samochodem pod względem osiągów. Jakość jego wykonania również jest naprawdę całkiem nieźle. Jednak ten przestarzały design już zdecydowanie w dzisiejszych czasach odstrasza. Jest on bowiem po prostu bardzo mało atrakcyjny. Nie każdemu Chevrolet Chevette musi się podobać. Chevrolet Malibu Jest to samochód osobowy produkowany w Stanach Zjednoczonych. Samochód osobowy klasy średniej jest produkowany przez General Motors.Przez tyle lat produkcji tego modelu powstało aż osiem jego generacji. Na samym początku model Malibu był najdroższym i posiadającym najlepsze wyposażenie wariantem Chevroleta Chevelle który był produkowany w latach 1964-1972. Po kilkunastu latach a dokładniej w roku 1978 Chevrolet Malibu zastąpił model Chevelle w gamie modeli Chevroleta. Bardzo ładny profil samochodu i charakterystyczny dla marki Chevrolet przód są jego znakami rozpoznawczymi. Warto wiedziec skąd sie bierze jego nazwa. Nazwa Malibu jest nawiązaniem do miasta Malibu.

Citroen C35 również jest już dość starym samochodem. Nie ma co do tego wątpliwości. Ostatni samochód tegoż modelu zjechał bowiem z taśmy produkcyjnej dokładnie siedemnaście lat temu. Trzeba otwarcie przyznać, że jest to jednak dość duża liczba. Swoją premierę samochód ten miał dokładnie w roku tysiąc dziewięćset siedemdziesiątym czwartym. Do roku tysiąc dziewięćset osiemdziesiątego siódmego był on produkowany we Włoszech. Natomiast po tysiąc dziewięćset osiemdziesiątym siódmym był on produkowany już we Francji. Ostatecznie produkcja samochodu Citroen C35 zakończyła się w roku tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątym drugim, czyli dokładnie osiemnaście lat po jej rozpoczęciu. Myślę, że jednak owo osiemnaście lat produkcji swoje zrobiło. Przez cały czas bowiem dość dużo tych samochodów jeździ po ulicy. Jednak faktem jest to, że już od jakiegoś czasu samochodu tego po prostu nie powinno już być na drogach. Jednak jeszcze póki co jeździ on i kompletnie nic nie wskazuje na to, aby miał on zostać zdjęty z dróg. Jeszcze przez kilka lat pojeździ. Pojazd Citroën BX jest niezwykle interesujący. Pochodzi on z segmentu D. W każdym razie Citroën BX jest naprawdę bardzo wartościowym pojazdem. Samochód Citroën BX miał swoją premierę dokładnie w tysiąc dziewięćset osiemdziesiątym drugim roku, czyli już dokładnie dwadzieścia siedem lat temu. Został on jednak wycofany z masowej produkcji dokładnie po dwunastu latach, czyli dokładnie w roku tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątym czwartym. Jak zatem absolutnie znakomicie widać, samochód Citroën BX nie jest produkowany już dokładnie od piętnastu lat. Jednakże nawet pomimo tego jest to wart naszej uwagi wóz.

Tagi: malibu,osobowy,samochód | Lista plików strony

Powered by nantech.pl, © 2021.